Nemokamos Lenormand kortos atsisiuntimui

Minimalistines Lenormand kortos nemokamaiSeniai seniai, prieš pusę gyvenimo, kai man buvo apie 15 metų žurnale radau Taro kortas, kurias galima buvo išsikirpti ir išmėginti kelis pateiktus išdėstymus. Taip pat buvo duotos trumpos reikšmės. Kortas tebesaugau prisiminimui, kaip savo ilgos ir nuostabios kelionės pradžią, nes kad ir kokios jos juokingos, primityvios, nepatogios, netikros, tačiau pradėjusi jas dėlioti ir aiškinti aš intuityviai perpratau kaip veikia Taro ir apskritai ką reiškia “būrimas”.

Jei jums smalsu, jei traukia, jei kutena pačią sielą, bet abejojate ar tikrai tai jums, ar galite, ar sugebėsite, siūlau pradėti nuo niekuo neįpareigojančio pažaidimo. Galite parsisiųsti šias minimalistines Lenormand kortas, kurias sukūrė pasaulyje žinoma jauna Lenormand meistrė Melissa Hill. Atsispausdinkite jas, išsikirpkite, galite dėl storumo priklijuoti ant paprastų žaidimo kortų ir pažaiskite savaitę kitą. Pasidalinsiu su jumis savo trumposiomis reikšmėmis, kad būtų nuo ko pradėti ir patarsiu užduoti labai siaurus ir konkrečius klausimus, bei traukti ne vieną, o dvi kortas ir aiškinti jas jungiant į kombinaciją, pavyzdžiui Šuo (ištikimybė) + Širdis (meilė) = ištikima meilė. Arba Inkaras (pastovumas) + Žiedas (įsipareigojimai) = ilgalaikiai įsipareigojimai, ilgalaikė sutartis arba sąjunga priklausomai nuo to ar klausta apie darbą ar santykius. Tikiuosi pasidalinsite savo įspūdžiais, patirtimis ir nuotykiais su šiomis kortomis apačioje esančiuose komentaruose.

Jei susidomėjimas kortomis ir būrimu tik didės, kils milijonas klausimų, tačiau pats jausmas bus geras ir interpretuoti kortas patiks – vadinasi tai jūsų. Gal ne visiems skirta tapti šios srities profesionalėmis, teikti būrimo ar konsultavimo paslaugas plačiajai publikai, bet dėl savęs ir savo artimiausios aplinkos skaityti kortas gali išmokti beveik visi. Kur jus nuves pradedamas kelias parodys laikas, o kol kas sveikinu įstojus į Lenormand mėgėjų būrį ir kviečiu prisijungti prie renkamos Lenormand studijų grupės.

Kortos atsisiuntimui – ModernMinimalistLenormand

Trumposios Lenormand kortų reikšmės

 

Comments

 1. Stanislava

  niekada nesidomėjau, bet vakar pabandžiau ir nustebino runų atsakymai…atitiko.
  Noriu sužinoti daugiau ir apie kortų paslaptis.

  1. Madam Lina

   Pasimečiau ar jus domina runos ar Lenormand kortos 🙂

  1. Madam Lina

   Nuorodą į jas galima buvo rasti Lenormand studijų grupės turinyje, bet kad būtų aiškiau įdėjau nuorodą į trumpasias reikšmes šalia kortų atsisiuntimo nuorodos. Studijų grupėje yra platesnės reikšmės atskirai kiekvienai temai (meilė, sveikata, patarimas ir t.t.) ir kortų kombinacijų reikšmės (dar ne visos, bet po truputį rašau).

 2. Viktorija

  Gavau atcakymus tokios kad išsipildys klausiau dėl antro vaikelio

  1. Madam Lina

   Keista, man veikia, paspaudus ant nuorodos iššoka atsisiuntimo dialogas. Gal dar kas galėtų patestuoti?

 3. Valdemaras

  As noriu paklaust kaip sau klausimus duoti patikrinti save?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.