Dienos prognozė post faktum – 5 kortų eilutė

Ne taip dažnai dėlioju kortas sau, o šį kartą dėliojau net ne apie tai, kas laukia, o apie tai, kas iš esmės jau buvo. Tiesiog norėjau pažvelgti į viską iš šalies, labai tikėjausi jog gal yra nepastebėta teigiama nutikusių įvykių pusė.

Šiandien keliavau pas gydytoją neuropatologą. Taip, a žinau jog mano problema genetinė ir gydymo jai nėra, bet man rekomendavo į mediką kaip jauną ir dar smalsų, pamaniau pasitarsiu dėl pablogėjimo ir naujų nusiskundimų. Kiek gi galiu pati domėtis, mokytis, pati save „gydyti” per mitybą, papildus, fizinę terapiją. Deja be reikalo sugaišau laiką, nieko nesužinojau, nieko konkretesnio neišgirdau. Susumuojant maždaug buvo pasakyta, kad kai ką nors skaudės taip, kad nebeapsikęsi ateik ir išrašysiu vaistus nuo skausmo, o kol kas nėra ką pasiūlyti.

Žodžiu šiandien keliavau pas mediką, po to užsukau į kraujo laboratoriją ir pati užsisakiau iokius tokius tyrimus savo pačios įtarimams patvirtinti ir atmesti ir grįžau jausdama stresą ir nusivylimą. Kaip tai atsispindėjo šiandienos kortose?

Ištraukiau Laivą, Medį, Moterį, Knygą, Peles.

 

Moteris (mane simbolizuojanti korta), centre iškrito savaime, jos neieškojau specialiai. Laivas ir Medis akivaizdžiai rodo kelionę dėl sveikatos, pas medikus. Medis su moterimi tiesiogiai nesako jog Moteris turi sveikatos problemų, bet atskleidžia jog man aktuali ši tema ir kai greta Knyga manau kortos atspindi ir tai kiek daug domiuosi šia tema, mokausi, ieškau atsakymu, tai daugiau nei šiandienos vizitas.

Be to centrinę kortą supančių kortų poravimas – Medžio ir Knygos pora aiškiai rodo jog pasidariau sveikatos tyrimus.

Ar sužinojau ką gero? Manau jums ir Pelių aišku, kad ne, kad man trūksta svarbios informacijos, kad bent jau šiandien gauti atsakymai, o ir tai, ko NEsužinojau sukėlė stresą. Laivo ir Pelių korta sako jog kelionė buvo nemaloni, tik sugaišau laiką. Galiausiai ir suminė korta gaunasi Lapė – klaida, apgaulė, taigi visumoje kelionė buvo klaidinga kryptimi, ar klaidingi ir tyrimai, nebuvo prasmės jų daryti?

Nors nuojauta jog gal šioje dienoje buvo kažkas, ko dar nepastebėjau, paskatino ištraukti kortas ir nors kelionė buvo su nusivylimu, aš kol kas nesu tikra ar tikrai nieko gero ir iš pasidarytų tyrimų. Dalies jų rezultatų lauksiu kelias savaites, bet Pelės po Knygos gali reikšti ir paslapties atskleidimą. Mano atveju stresą paprastai kelia jog problema akivaizdžiai yra, o visi tyrimai geri, bet šiuo atveju gal kažkurie tyrimai bus blogi ir tai atskleis problemos esmę…? Lieka tikėtis ir laukti, turiu menkutę viltį jog Medžio ir Knygos pora vis tik leis man sužinoti kažką apie savo sveikatos būklę. Laikykime sukryžiavę pirštus.

Comments

 1. Kristina

  Linkiu stiprybės ir kantrybės išlaukti. Ir vilties, žinoma.

 2. Andina

  Medžio ir Knygos kortos vargu ar rodys kažkokios paslapties atskeidimą. Panašiau, kad viskas taip ir liks paslaptyje. O va ta velniava, kai labai rimtų sveikatos problemų kortos neatspindi, tai dažnas reiškinys. Ir nesuprasi, kodėl taip. Beje, Lina, ar nebandėte iš savo pasąmonės išgauti tikrąsias ligos priežastis ir ką nors pakeisti pasąmonės lygmenyje? Tokiu būdu galima atsekti net praeities gyvenimų įtaką, problemų susiformaimo šaknis.

 3. Roma

  Sveiki…
  Mano rytdiena , (jau siandiena) panasi, kaip Linos… nesimiega pries kelione… beje, liga irgi genetine… ir kas paskys, kaip tas priezastis istraukti is pasamones??? Bijau pasitiketi eiliniu „isminciumi”, besipelnanciu is kitu nelaimiu, tuom labiau, kad menkute neigalumo pensija jau senai baigesi.
  Lina, Jums linkiu nepasiduoti, stiprybes ir tikejimo!!!

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.