Lenormand isdestymas - menesio apzvalgaŠis būrimas puikiai tinka mėnesio ir net metų esminių įvykių ir temų apžvalgai. Išdėstymas parodys kas tuo laikotarpiu jums bus aktualiausia bei atskleis svarbiausius įvykius 3 jūsų pasirinktose gyvenimo srityse.

Šį išdėstymą labai sėkmingai dėliojau metų laikotarpiui darbo, finansų ir meilės perspektyvoms, tačiau toks ilgas laikotarpis verčia stipriai apibendrinti prognozes, tad mėnesiui šis išdėstymas būtų dar efektyvesnis.

Pildydami užsakymą būtinai nurodykite kokiam laikotarpiui norite kortų apžvalgos – mėnesiui, 3 mėnesiams, pusmečiui ar metams ir kokios 3 gyvenimo sritys, temos ar situacijos jus labiausiai domina.

Būtų puiku jei glaustai pristatytumėte tas temas ir esamą situaciją ar problemą, tiesiog kad tikrai aiškiai suprasčiau kas jus domina. Meilės tema turint sutuoktinį, ieškant antrosios pusės ar renkantis tarp dviejų mylimųjų yra skirtingi dalykai. Jei būsite nusiteikę paatvirauti ir pabendrauti – pradinę interpretaciją galėsime aptarti elektroniniu paštu.

Būrimo kaina 27 EUR, atsakymas rašomas tik po apmokėjimo. Banko sąskaitos duomenis pavedimui gausite į savo e-mailą kai tik išsiųsite užsakymo formą. Atsakymo galite tikėtis per 10 darbo dienų nuo apmokėjimo.

    Email (būtina)

    Jūsų vardas ir pavardė (būtina)

    Gimimo data (būtina)

    Prognozės periodas, jus dominančios 3 temos ir glaustas komentaras apie jas