Būrimas kortomis demaskavo neištikimą vyrą

Moteris uždavė tiesų klausimą – ar jis man ištikimas? Ką atsakys Lenormand kortos, kokiomis kortomis bus parodyta jo ištikimybė arba neištikimybė?

Tai teisinga klausimo formuluotė – klausti apie tą rezultatą, kurio nori ir tikiesi, kad vyras ištikimas, o ne ar jis mane apgaudinėja. Nes pastaruoju atveju teigiamą atsakymą apie neištikimybę turėtų duoti pozityvios kortos, o neigiamą atsakymą, kad jis ištikimas – negatyvios. Atrodytų painiai ir būtų sunku pasitikėti tokiu atsakymu.

Štai kokios iškrito kortos: 23 Pelės, 34 Žuvys, 28 Vyriškis (tai mūsų pagrindinis veikėjas), 22 Kryžkelė ir 32 Mėnulis.

23-Peles34-Zuvys28-Vyras   22-Kryzkele 32-Menulis

Iš pradžių planavau traukti tik 3 kortas, bet kai trečioji korta pasirodė besanti Vyriškis, mano įkyrus simetrijos pomėgis privertė atversti dar dvi ir dabar paveikslas pilnas, netgi su natūraliai iškritusia raktine korta centre.

Kai pirmiausia atsivertė 23 Pelės iškarto pagalvojau – nieko gero, problema tikrai yra. Žuvys patvirtino kokia ta problema. Nors Žuvys tradiciškai siejamos su finansais, emocine prasme jos gali rodyti jausmų gilumą, o kaip žmogaus charakteristika santykių prasme jos rodo jog jis seksualinių nuotykių mėgėjas. Jo požiūris į moteris yra jog „jūroje daug žuvų”. Nors tradicinė interpretacija būtų jog žmogus patiria stresą dėl finansų ir verslo (jis verslininkas), tačiau greta to aš įtariu jog pas jį yra tiesiog blogas įprotis ar silpnybė – ištikimu jis nelabai moka būti.

Kortos įtariamajam iš dešinės patvirtina jog jis suka į kairę, turi romaną su kita moterimi. Poruojant šonines kortas Žuvis su Kryžkele matome Būgnų Karaliaus su Karalienės porą, o pati kortų kombinacija man sufleruoja apie seksualinius santykius su dviem moterimis, tad yra draugė/sugyventinė ir yra draugė meilužė. Pelės su Mėnuliu patvirtina nuomonę jog toks elgesys susijęs su jo psichologinėmis problemomis ir kompleksais.

Taigi jis neištikimas, nemoka būti ištikimu ir turi tarakonų galvoje sekso klausimu. Demaskuotas!

Comments

  1. ...

    aš tai nebūčiau tokia užtikrinta, bet gal žmogus užtikrintas ką sako, ne kiekvienam duota

  2. Algis

    Manęs toks samprotavimas neįtikino, nors pačiai būrėjai,aišku, geriau jausti tokius dalykus

  3. Karina

    Klausiau ar man neistikimas,traukiau 3 Kortas,pirma iskrito gandras, antra sirdis, trecia lokys….panasu kad taip ir yra rimti jausmai ,ar as blogai suprantu…

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.