Lenormand kortų studijų grupė nebus tradiciniai kursai – jūs nesėdėsite suole ir nekonspektuosite diktuojamos medžiagos, nebūsite priklausomi nuo mokytojos, jos net nebus. Studijų grupė tai draugiška, lygiaverčių narių bendruomenė, kurios kiekvienas narys galės jam patogiu metu studijuoti sukauptą studijų medžiagą ir įnešti kažką savo į bendrą studijų medžiagos bazę, prisidėti prie jos augimo savo pastabomis, komentarais, diskusijomis ar parengtomis pamokėlėmis-straipsniais. Tai neprivaloma, bet labai laukiama. Studijų grupės narių bendravimas ir bendra praktika vyks uždarame forumo skyriuje.

Peržvelkite jau parengtos studijų medžiagos turinį

Narystės kaina:

 • 3 mėn: 26 EUR
 • 6 mėn: 43 EUR
 • 12 mėn: 72 EUR

Studentėms parašiusiems naują straipsnį, pamokėlę ar parengusioms kitokią mokomąją medžiagą narystės laikas pratęsiamas mėnesiui. Forume aktyvioms studentėms parašiusiems 15 atsakymų į lankytojų klausimus narystė taip pat pratęsiama mėnesiui. Prašymą pratęsti įvykdžius sąlygas prašau parašyti per šią formą arba susisiekus su manimi emailu.

Norėdami tapti studijų grupės nariais ar ko nors pasiteirauti apie šias studijas užpildykite žemiau esančią formą. Informaciją apmokėjimui jums automatiškai bus išsiųsta į e-mailą.

  Email (būtina)

  Jūsų vardas ir pavardė (būtina)

  Gimimo data (būtina)

  3 mėnesiams - 26 EUR6 mėnesiams - 43 EUR12 mėnesių - 72 EUR

  Jūsų žinutė, prašymas užregistruoti į studijų grupę ar klausimas apie ją