Kaip jaučiasi kai eini savo keliu

Gyvenime aš vadovaujuosi taisykle: tai kas mums skirta, niekur nuo mūsų nepabėgs. Niekada nesu ieškojusi darbo, jis visada mane susirasdavo pats. Jaunystėje dar net nebuvau pasiruošusi, kai gavau pirmuosius pasiūlymus dirbti. Savo specialybei atidaviau 25 metus. Nežinau ar tai daug, ar mažai, bet vidumi jaučiu –  gana, savo atlikau, skolas (ne materialines) atidaviau.

Visai netikėtai gavau naujų darbo pasiūlymų kitoje srityje, į kurią jau kuris laikas gilinuosi. Nesitikėjau kada nors uždirbti iš to pinigų, tiesiog dariau tai dėl įdomumo, savirealizacijos ir dar dėl to, kad atsirado laiko – žinote, kaip būna, kai vaikai jau užaugę, o anūkų dar nėra. Tikiu, kad tai mano kelias, nes neieškojau, ta veikla atėjo pas mane pati.

Paprastai einame savo keliu, kai mums viskas sekasi, kai nereikia „galva daužyti durų“ ar „lipti pro langą“. Jeigu tik durys neatsidaro (čia kalbu perkeltine prasme), vadinasi tai ne jūsų kelias. Savu keliu einama lengvai, nesakau, kad niekada debesys neaptrauks jūsų padangės, bet tie sunkumai turėtų būti nedideli, trumpalaikiai, nereikšmingi ir praeiti be didelių nuostolių. Jeigu darbe visi jums priešai, darote daug klaidų, viršininkas bjaurus ir jus engia, pastoviai bloga atmosfera, į darbą einate kaip į karą, tai ne jūsų kelias. Ir niekas nėra blogas ar nevykęs, tiesiog tai ne jūsų. Dar yra galimybė keisti požiūrį, bet kartais, kad ir kaip stengiesi žiūrėti kitu kampu, niekas nesikeičia. Lieka viena išeitis surasti tikrąjį savo kelią – įdomų, sėkmingą, malonų, smagų.  Kaip tai padaryti – jau kita tema.

Dabar kortų sau beveik nedėlioju, viską ir taip žinau. Jei labai reikia, einu pas kolegę. Bet, dėl eksperimento,  ištraukiau 3 kortas su klausimu kaip man seksis naujoji mano veikla.

Laivas 3, Moteris 29, Raitelis 1.

 

Laivas – pozityvi, šiuo atveju ji nereiškia kelionės ar komandiruočių.  Tai judėjimas, vystymasis, vidinė kelionė, noras tobulėti, naujas kelias ir galimybės. Nauja veikla pradėta.

Moteris – tai aš pati šioje situacijoje turiu tvirtą poziciją, pasitikiu savo sprendimais, turiu gerą intuiciją.

Raitelis – be abejonės pozityvi korta, žinios, nauji sumanymai, nauji žmonės,  komunikavimas, aktyvus naujas darbas ir naujos galimybės. Daug naujos informacijos ir daug bendravimo.

Bendra kortų suma 33 Raktas. Tai ir yra geriausias atsakymas: profesionalumas, norų įgyvendinimas, atradimai, nauji projektai, darbas pagal pašaukimą, teisingų sprendimų priėmimas.

Tikiu, kad taip ir yra, o ir darbas atėjo pats, kai visai jo neieškojau😊

Nuoširdžiai, Jolanta

Comments

  1. Ingrida

    Laba diena, ar jūs metate kortas asmeniškai? Kaunas

    1. Madam Lina

      Asmeninės konsultacijos teikiamos nuotoliniu būdu raštu, žiūrėkite svetainės paslaugų skyrelį.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.