Kaip daznai galima burtis Lenormand kortomis

Kaip dažnai galima burtis Lenormand kortomis

Kaip daznai galima burtis Lenormand kortomiskNatūralu norėti dėlioti ir skaityti šias kortas kuo dažniau. Visų pirma tai smagu, o antra – tik per praktiką gali išmokti jas suprasti. Tačiau ar yra limitas kaip dažnai galima ir yra prasminga skaityti Lenormand kortas sau ar kitiems žmonėms?

Jei trumpai ir tiesiai – TAIP, tikrai yra ribos, kurių nereikėtų peržengti.

Jei praleidžiate daug laiko skaitydami kortas sau (keli išdėstymai per dieną), jūsų interpretacijos darysis miglotos ir painios. Taps sunkiau išgirsti intuicijos balsą ir įžvelgti kažką išties naudingo kortose ir padidės pavojus įžiūrėti tai, ko jose visai nėra, išskaityti kortose tai, ką nori matyti arba tai, ko labiausiai bijai.

Taigi ir gero dalyko gali būti per daug. Jei įmanoma, dalį savo praktikos skirkite dėliodami ir skaitydami kortas kitiems žmonėms, kurie jums galės duoti objektyvų atgalinį ryšį, atsiliepimus. Jei nebepakanka artimųjų ir draugų galite dėlioti kortas savo žiūrimo serialo veikėjams ir žiūrėti ar išsipildys jūsų išpranašauta ateitis, galite dėlioti kortas apie svarbius visuomeninius ar pasaulinius įvykius ar tiesiog užsukti į šios svetainės forumą ir padėlioti kortas tiems, kas uždavė klausimą ir prašo būrimo. Geros praktikos nebus per daug.

Normalu norėti kuo greičiau išsidėlioti kortas ir viską išsiaiškinti, kai esate susijaudinę ar dėl kažko sunerimę. Kortos gali nuraminti, suteikti aiškumo ir saugumo jausmą. Tačiau skaityti kortas apimtiems streso tikrai pats geriausias sumanymas.

Kai užduodi tą patį klausimą dar ir dar kartą, pradedi įtakoti kortas. Tai reiškia, jog jos pasiduoda būriančiojo valiai ir ima rodyti tai, ką nori jose pamatyti, ima keisti atsakymą, kad liktume juo patenkinti. Jei bijome blogiausio, kortos gali pradėti rodyti jog išsipildys tai, ko labiausiai bijome, jei labai trokštame tam tikro atsakymo ar rezultato, kortos gali parodyti jį.

Tačiau tai nebus tikslus ir patikimas atsakymas

Kortos tiesiog rodo tai, ką į jas projektuoji – viltis ar baimes, tačiau tai nebūtinai bus teisingas atsakymas į užduotą klausimą. Reikėtų priimti tą atsakymą, kurį gavote pirmąsyk uždavę klausimą ir ties tuo sustoti.

Dar geriau būtų užduoti klausimą, išdėlioti kortas ir sustoti. Taip, sustoti, nes tuo momentu, apimti streso, vargu ar sugebėsite interpretuoti kortas objektyviai ir priimti tą atsakymą, kurį jos parodys, jei jis idealiai nesutaps su tuo, ką norite išvysti. O kaip tik taip dažniausiai ir būna, deja gyvenime retai viskas klostosi paprastai ir aiškiai, retai atsakymas būna tiesiog taip ar ne.

Taigi tiesiog atsitraukite nuo kortų ir palaukite, kol galėsite jas perskaityti ramios ir nešališkos būsenos. Na kiek tai apskritai įmanoma skaitant jas sau. Kuo mažiau leisite savo emocijoms, lūkesčiams ir baimėms įtakoti būrimą, tuo tikslesnis jis bus.

Kai esi labai arti situacijos per medžius nebematai miško. Visuomet bus šališkumo elementas, absoliučiai nešališkais sunku būti būti ne tik skaitant savo kortas, bet net ir visiškai svetimo žmogaus kortas. Todėl daugelis patyrusių būrėjų svarbiais asmeniniais klausimais kreipiasi į patikimą kolegą. Šviežias ir nešališkas žvilgsnis iš šalies gali leisti pastebėti tokių dalykų, kurių pačiai nepavyktų įžvelgti.

Jei kortų atsakymas atrodo neaiškus, jei jis nepatvirtino, bet ir nepaneigė jūsų lūkesčių, o parodė kažką kitą ir jums norisi pakartoti klausimą ar išmėginti kitą išdėstymą – susilaikykite. Jei būtinai reikia – paprašykite kieno nors kito išdėlioti jums kortas, tačiau leiskite jiems interpretuoti jas ir priimkite tokį atsakymą, kokį gausite. Nemėginkite patys interpretuoti kito žmogaus jums išdėliotų kortų ir pakeisti ar užginčyti jo ar jos interpretacijos, pritempti atsakymo prie to, kurio norite.

Jei situacija jums labai asmeniška ir svarbi išsidėliokite kortas vieną kartą, labai gerai apgalvoję klausimą ir pasirinkę jam tinkamiausią išdėstymą, o tuomet nufotografuokite arba užsirašykite išdėstymą, kad galėtumėte grįžti prie jo ramesne galva jei norėsis dar pasigilinti. Jokiu būdu nedėliokite iš naujo kol kortų parodyti įvykiai nepraėjo.

Jei jums reikia pasikonsultuoti su kortomis skirtingais klausimais, galite išsidėlioti vieną 5 kortų išdėstymą apie darbą, vieną išdėstymą santykiams, dar vieną nedidelį išdėstymą apie sveikatą. Arba tik vieną Didįjį Išdėstymą, kuriame rasite informaciją visomis temomis. O tuomet palikite kortas ramybėje kol neįvyks viskas, ką jos parodė. Kitaip tapsite vadovėliniu 6 Debesų ir 23 Pelių atveju. O visų blogiausia tai, kad imsite abejoti kortomis, prarasite pasitikėjimą jomis ir nuo to nukentės jūsų sugebėjimas gauti iš jų aiškią ir tikslią informaciją.

Tikiuosi šis straipsnis padės jums neprarasti saiko ir visuomet gauti aiškius, tikslius ir patikimus atsakymus.

Comments

 1. Aura

  As nelabai senai gavau lenormand kortas, ir jau ne karta dejausi, dar mokinuosi, bet labai daug aiskiu atsakymu gavau tiek sau, tiek seimai bei draugams kam meciau. Kaip suprantu tai jei zmogus, turintis gera intuicija, buriasi ir atsakymus gauna gan konkrecius, tai gal reikstu, kad keletas burimu nesuvels burejos? As gavau reiksmingu atsakymu sveikatos klausimu (jau kai as issipilde), mamai apie naujo darbo aplinkybes, draugei mokslo vietos pasirinkima, brolio meiles reikalus ir pan… Kas neaiskaus – perverciu knyga, paziuriu kortu suderinamuma, bet daug jau sugebu pamatyti kortas intuityviai (mano intuicija labai gera, tai parodo ir pitagoro kvadratas). Tik nerandu informacijos ar yra daugiau burimo budu lenormand kortomis, ar tik tie, kurie parodyti knygoje…

 2. as

  Kaip prisijungti prie forumo? Noriu pamėginti kitiems ir sau.

  1. Madam Lina

   Sveika, kilo problemų su forumo veikimu, todėl jis laikinai išjungtas.

  2. Dainora

   Labas, galit man pamėginti išmesti kortas, butų labai idomu…

   1. Lina

    Lina isdelioti kortas prasanciam manau rankos nenutrūks.
    Kortos tai ne verslas tuolabiau kai taip grubei atsakete prasanciai.manai milijonus susikrauti gaila kad izvelgiate visur pinigus ir nauda sau be kortu metimo matau kas per asmenybę esate lina

    1. Madam Lina

     Apgailestauju jog susidarėte tokią nuomonę. Kam iš tiesų reikia pagalbos ir matau jog galėčiau padėti yra viena kalba. O jei nerimtai pasiūlo pamėginti išmesti kortas be jokios informacijos reikalingos darbui, čia jau nieko prasmingiau nei paaiškinti kaip teikiamos paslaugos padaryti neįmanoma.

   2. Madam Lina

    Sveika Dainora, užsakymą asmeninei konsultacijai kortomis prašau pateikite per paslaugų užsakymo formą 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.