Dienos prognozė – 5 kortų išdėstymas

Senokai nedėliojau sau Lenormand kortomis ir šiandien rankos pačios paėmė jas į rankas. Gal geriau nebūtų paėmusios, nes kortos iškrito ne itin padrąsinančios. Šiandien vakare vesiu užsiėmimą čakrų valymui. Žinau jog susirinks kiek mažiau žmonių nei tikėjausi, bet dėl to labai nesijaudinau. Dėliojau 5 kortas su centrine nusakančia dienos temą, dviem kairėje aplinkybes ir dviem dešinėje būsimus įvykius.

Iškrito 23 Pelės, 8 Karstas, 11 Šluota, 12 Paukščiai, 35 Inkaras

23-Peles08-Karstas11-Sluota12-Pauksciai35-Inkaras

Centrinė korta nusako jog diena gan irzli, lengva įsivelti į konfliktą. Diena palanki valymui, tvarkymui, sportui. Na sportui energijos tikrai neturiu, jaučiuosi tarsi šiąnakt nebūčiau miegojusi.

Nors ir Pelės ir Karstas negatyvios kortos, tačiau būtent tokia eilės tvarka skaitant jas iš kairės į dešinę jos kalba apie problemų pabaigą ir palengvėjimą. Tad gal ginčas ar pokalbis galėtų būti konstruktyvus ir padėti išspręsti problemą. Dar šovė mintis, truputį su humoru, kad jei namie turėtume tarakonų ar pelių, būtų puiki diena juos naikinti 🙂 Gerai, kad tokios problemos neturime.

Šiandienos perspektyvų kortos Paukščiai ir Inkaras gali reikšti ilgalaikius santykius, ilgas diskusijas arba du darbus. Ką gi darbų išties šiandienai esu susiplanavusi ne vieną, o vakaro užsiėmimas išties reiškia ilgą kalbėjimą ir tai bus čakrų VALYMO užsiėmimas, kas tinka prie Šluotos.

Ieškodama papildomų įžvalgų bandau poruoti šonines kortas Peles su Inkaru, kas rodytų stresą dėl darbo ir smulkius darbelius bei užduotis. Na taip, turiu ir tokių labiau administracinių ir mechaninių darbelių, nors nežiūriu į juos neigiamai, tad tikiuosi jokių problemų dėl darbo nekils. Karstas su Paukščiais reiškia neigiamus pokalbius, depresyvius žmones.

Nelabai ką naujo sužinojau, nors įdomu kokios čia problemos natūraliai išsispręs ir atneš palengvėjimą. Darau išvadas jog šiandien reikia būti atsargiai su žodžiais, nepradėti negatyvių, pesimistiškų kalbų ir skundų. Tikiuosi neteks susidurti su norinčiais tokiomis temomis pabendrauti. Kita vertus mano toks darbas – žmonės man išsipasakoja savo problemas su viltimi jog savo žodžiais, įžvalgomis ir atsakymais jas išspręsiu. Kadangi diena niūroka, stengsiuos kontroliuoti mintis ir emocijas, kad nepasiduoti negatyvui. Gerai, kad medžio šioje kombinacijoje nėra, dar vieno rato ligų šeimoje tikrai nereikia.

Comments

 1. grazina

  Netikejau bet tai visiska tiesa.Buvau tartis del darbo taip ir iseitu kad nedarbo problemas palaidosiu karste ir pradesiu ilgalaikius darbinius santykius.Lauksiu isipyldymo.

  1. Madam Lina

   Šiaip jau kortas dėliojau sau, bet jei jos aktualios ir dar kažkam – labai smagu 🙂 Tegu baigiasi visų mūsų bent vienas rūpestėlis ir šviesesne galva pasitikime pavasarį 🙂

   1. Madam Lina

    Gal neaišku, nes bandėte sau taikyti, juk aš čia sau kortas dėliojau 🙂

    1. Gele

     Jus sau dėliojates, bet man šiai dienai puikiai atitinka

    2. Ingrida

     Labas norėčiau paklausti ar gausiu darba artimiausiu laiku aciukas jums

     1. Madam Lina

      Sveika Ingridą, užsakymą asmeninei konsultacijai kortomis prašau pateikite per paslaugų užsakymo formą 🙂

 2. Papasakosiu kaip susiklostė diena. Nors ji prasidėjo irzlokai, tačiau šią energiją pavyko iškrauti per tvarkymąsi. O va Paukščiai ir Inkaras rodė jog vakare vis tik reikės kalbėti ir dirbti (vedžiau užsiėmimą), tačiau dalyvių buvo tik dvi. Paukščiai kartais rodo kažko du. Karsto ir Paukščių kortų porą galbūt galima suprasti kaip neįvykusią, nutrauktą komunikaciją, nes neatėjusios dalyvės neprasinešė jog jų nebus. Vis dėl to man atrodo jog kortos krito pernelyg pesimistiškai, nes niekas iš nutikusi dalykų nebuvo nei katastrofa, nei itin didelis stresas man.

 3. Nijolė

  Labukas. Pakliuvau netyčiukais. Buvo įdomu. Nusipirkau „TARO” . Išmokite burti kortomis. „Astėjos” leidyklos knygą. Kol kas nejudinu. Kažko bijau. Gal čia prietarai. Nelabai tikiu visais, kurie susisiekia su išėjusiais. Bet, mirus vyrui, tą pačią naktį aš jį susapnavau ir jis man pasakė, kad jis nemirė. Ryte mano visos elektros lemputės tiesiog susprogo. Man buvo baisu. Po sesės mirties, kuri paliko keturis vaikučius, aš galvojau, kad prasigersiu, bet susapnavau kapines, kuriose ji buvo palaidota ir mačiau ją jauną, gražią ir linksmą, bet ne kapuose, o prie ežero ir labai gražioje aplinkoje. Ji man pasakė: ir ko jūs čia verkiat ir einat iš proto, nes man dabar labai gerai. Aš dabar laiminga. Ir tik po šio sapno aš atsipeikėjau. Reiškia, kad kažkas vis tik yra ko mes nesugebame suprasti.

 4. Kęstas

  Ar aš susitaikysiu su savo žmona ir neišsiskirsiu?

 5. audre

  ar sis puslapis veikia keliu metu senumo komentarai ir dienos kortos

  1. Madam Lina

   Sveika Audre, svetainė veikia, paslaugos teikiamos, automatinis būrimas itin populiarus ir sulaukia lankytojų, tiesiog šiuo metu dėmesys nukrypęs į kitus projektus ir šį svetainė nėra aktyviai vystoma, ieškau žmogaus, kas galėtų tai perimti 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.