Lenormand Vilties zaidimasDidžioji 36 kortų dėlionė leis išsamiai išnagrinėti jums aktualiausią temą, ateities perspektyvas ar apžvelgti keletą siauresnių klausimų. Jei būsite nusiteikę paatvirauti ir pabendrauti – pradinę interpretaciją galėsime aptarti elektroniniu paštu.

Darant bendrą apžvalgą ar nagrinėjant konkrečią temą kortos gali atspindėti laikotarpį nuo 3 savaičių iki 3 mėnesių. Šio būrimo nekartokite dažniau kaip kartą per mėnesį. Kocentruosimės į tas gyvenimo sritis, kurias glaustai pristatysite  ir apie tai, apie ką jūs užklausite, o ne apie visą jūsų gyvenimą „nuo… iki”, nes tikiu, jog žmogus turi teisę žinoti ir teisę nežinoti. Pavyzdžiui yra dalykų, kurių aš pati kortų neklausiu ir nenorėčiau, kad man kas pasakytų.

Rašydami laišką apibūdinkite esmines jus dominančios situacijos detales, pavyzdžiui jei domina romantiniai santykiai tai ar esate santuokoje ir klausiate apie santykius su vyru ar esate vieniši ir ieškoti naujos pažinties, analogiškai ir kitomis temomis.

Būrimą atlieka Jolanta Marmė, kaina 35 EUR ir atsakymas rašomas tik po apmokėjimo. Banko sąskaitos duomenis pavedimui gausite į savo e-mailą kai tik išsiųsite užsakymo formą. Atsakymo galite tikėtis per 10 darbo dienų nuo apmokėjimo.

    Email (būtina)

    Jūsų vardas ir pavardė (būtina)

    Gimimo data (būtina)

    Situacija ir vienas konkretus klausimas