Mano požiūris į „būrimą”

Rašau žodį “būrimas” kabutėse, nes mes neturime Lietuvių kalboje tikslesnės sąvokos. Anglų kalboje yra žodis fortunetelling reiškiantis sėkmės ir ateities nupasakojimą. Tai tradicinis bobučių ir čigonių būrimo metodas, kuomet jos papasakoja apie laukiančią lemtį, nutiksiančius įvykius, kiek vyrų, kiek vaikų turėsi, kokia turtinga būsi. Šis metodas remiasi prielaida jog ateitis nulemta, yra tik vienas jos variantas ir galima tiksliai išpranašauti labai ilgo laikotarpio įvykius.

Kitas angliškas terminas yra divination, kilęs nuo žodžio divine, reiškiančio dievybę. Divination reiškia pasikonsultavimą su dievybe, su aukštesnėmis jėgomis, jų valios ir patarimų perdavimą. Tokie orakulai kartais duoda mįslingas užuominas apie tai kas turi įvykti ar ką reikia padaryti, nors pasitaiko ir tikslių bei konkrečių pranašysčių. Svarbiausia šio metodo esmė, kad jame atsižvelgiama į aukštesnių jėgų patarimus ir vedimą, į žmogaus laisvą valią ir tikima ateities daugiavariantiškumu. Kažkas yra duota iš aukščiau ir to negali pakeisti, pavyzdžiui gimimo laikas ir vieta, šeima, aplinka, kurioje augai, lytis, gauti genai, polinkis tam tikroms ligoms. Dar nulemta yra žmogaus misiją, jo užduotys ir tobulėjimo planas, bet tai ne itin konkrečios bendros gairės, kurias galima įgyvendinti ir vienokiais ir kitokiais poelgiais, įvykiais ar aplinkybėmis. Bet kaip tu šiomis kortomis žaisi ir ką nuveiksi su savo gyvenimu, kiek imsiesi už jį atsakomybės ir aktyviai jį formuosi ar plauksi pasroviui lieka laisvoje žmogaus valioje. Gal tos laisvės yra tarp 30 ir 5 proc, bet net ir tai yra labai daug, daugiau nei daugelis išnaudojame.

Kadangi mano pasaulėžiūrą ir darbo stilių atitinka antrasis terminas aš dažniausiai naudoju ne žodį būrimas, o konsultacija kortomis. Ir savo užduotimi laikau padėti žmonėms suprasti kas jiems duota iš aukščiau ir prie ko reikia tiesiog prisitaikyti, koks kelias geriausiai atitiktų jų misiją ir tobulėjimo planą (o jį vykdant gauni daug “nuolaidų” ir pagalbos įgyvendinti ir kitiems, į planą neįeinantiems norams) ir kiek esamoje situacijoje yra laisvės, kokie yra pasirinkimai, galimybės, iš ko galima rinktis ir kuris kelias geriausiai atitinka paties žmogaus tikslus ir norus. Aš padedu planuoti ir formuoti ateitį pasirenkant tam palankiausią požiūrį, sprendimus ir elgesį.

Jei jums mano požiūris priimtinas ir norėsite su manimi pabendrauti, drauge panagrinėti jus neraminančią situaciją – labai lauksiu laiškų su situacijų aprašymais ir klausimais per vieną iš šių paslaugų teikimo formų – Mažasis Lenormand būrimas arba Didysis Lenormand būrimas. Taip pat organizuoju Lenormand studijų grupę. Nedrįstu šioje srityje vadintis mokytoja, tad tiesiog renku ir talpinu man įdomią ir pasitvirtinusią informaciją apie Lenormand bei kviečiu visus norinčius prisidėti prie bendro studijų projekto ir būti lygiaverčiais grupės nariais.

Nuoširdžiai jūsų,

Šio salono Madam – Lina Balsė

Comments

 1. lina

  labas vakaras,
  labai mielas puslapiukas, ieskodama info apie taro kortas ji atradau…noreciau ilysti i paamokeles taciau neisieina man niekaip uzsiregistruoti,,,,as pati omiuosi taro kortomis,,,,buriu zmonem mokausi skaityti kortas, rasau ju interperacijas,,,,padedu viska is ona kai pavargstu..nes jauciu kad kokia duoda kortos energija,,,,
  dekoju uz nuostabu puslapiuka,,,,pati svajoju apie toki ,,,,

  1. Madam Lina

   Sveika Lina, dėkui už atsiliepimą, malonu girdėti, kad šis dar toks „žalias” ir neišbaigtas puslapis kažkam jau atrodo mielas ir įdomus. Užsiregistruoti gali tik studijų grupės nariai, kaina nedidelė, bet kol pamokėlių taip mažai, siūlyčiau palaukti. Vėliau kai jų bus daugiau bus smagu didesne grupe vienu metu pradėti mokytis Lenormand.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.