Kviečiu į Lenormand svetainės forumą

Lenormand forumasKviečiu visus norinčius išsiburti ir norinčius išmokti būrimo ar tobulinti įgūdžius.

Norintys išsiburti: užveskite savo klausimui atskirą temą, kuo aiškiau ją pavadinkite, kad iš karto būtų aiški klausimo ar situacijos esmė. Užduodami klausimą glaustai pristatykite situaciją, jos veikėjų vardus ir gimimo datas arba bent zodiako ženklus. Turėkite omenyje jog atsakymus rašo savanorės, niekas neprivalo atsakyti į klausimą jei jis nesudomino. Sulaukę atsakymo į savo klausimą būtinai jį pakomentuokite, atgalinis ryšys, komentarai, atsiliepimai ir atlikto darbo įvertinimai leidžia būrėjoms tobulėti ir užsidirbti taškų šioje svetainėje.

Norintys pasipraktikuoti ir atsakyti į lankytojų klausimus: savo išdėstymą ir interpretaciją rašykite toje temoje, kur užduotas klausimas, galite prisidėti prie kitos būrėjos interpretacijos ir išsakyti savo nuomonę ar net padėlioti kortas iš naujo ir parašyti atsakymą prie jau kieno nors atsakyto klausimo.

Veikla šiame salone naudinga abiem pusėms: pirmoji gauna atsakymą į savo klausimą, o antroji gaus ne tik praktiką ir atgalinį ryšį, bet ir galimybę naudotis svetainės studijų medžiaga ir taip gilinti savo žinias. Išsamiai sąlygos bus aprašytos netrukus, bet esmė tokia – parašytos interpretacijos ir gauti teigiami atsiliepimai virs taškais leidžiančiais atrakinti studijų medžiagą.

[asg-button color=”red” link=”https://www.lenormand.lt/forumas/” newwindow=”false”]APSILANKYKITE FORUME[/asg-button]

 

Comments

 1. Madam Lina

  Laima, prašom registruotis į forumą, ten jau yra vienas prašymas paburti, o galite ir pati pradėti temą ir pasisiūlyti paburti žmonėms. Aš turėdama laiko prisidėsiu ir pakomentuosiu interpretacijas, tiesiog kad kartu tobulinti įgūdžius ir dalintis patirtimi.

 2. laiminga

  Sveiki miela Lina,
  as netycia istryniau laiska su savo prisijungimo slaptazodziu, :/ dabar bandau prisijungti bet naujo slaptazodzio man i eleila neatsiuncia, gal zinote kas cia galetu buti? ar kazkas yra sugede? ar man tiesiog susikurti tuomet nauja paskyra ?

  1. Madam Lina

   Dėkui už žinutę, jei ne jūs, nebūčiau pastebėjusi jog neveikia slaptažodžio priminimo nuoroda. Jau pataisiau ją ir galite užsisakyti slaptažodžio priminimą.

 3. KLEOPATRA

  SVEIKI LINA, kaip suzinoti ar tai yra TAVO polinikis burti, ar gali tai daryti tikrai , ar tik kaip zaidimas, ACIU!!!!!. NES AS SKAITAU TAI LABAI RIMTA, NES ZMOGUI PASAKYTI KASKA NEIGIAMO TO TIKRAI NEZINANT, TAI BAISUS DALYKAS,

  1. Madam Lina

   Sveika Kleopatra, manau jei yra skirta, net jei pradėsi kaip pasižaidimą, tik dėl savęs, vis tiek natūraliai kelias nuves kur reikia. Be to, nėra taip, kad pradėtum į kairę ir į dešinę visiems prognozuoti ateitį tarsi iš giedro dangaus, juk mokaisi, dėlioji sau, žiūri kaip pasitvirtina ir ar yra naudos iš to, dėlioji draugėms, o jos žinodamos jog mokaisi gali duoti atvirus atsiliepimus, padėti susigaudyti tame kas buvo kortose, net jei iš pradžių ne taip supratai. Su laiku pati matai, kada tavo darbas jau pakankamai naudingas ir gali drąsiau pasitikėti savo nuojauta ir kortomis, kai praktika įrodė jų patikimumą. Pradėti rekomenduoju visuomet dėl savęs, o kur kelias nuves, ten ir bus skirta 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.