Kuo ypatingos Lenormand būrimo kortos

Kuo ypatingos Lenormand kortosŠioje trumpoje apžvalgoje pristatysiu būrimo kortas pavadintas žinomos būrėjos Marijos Adelaidės Lenormand vardu. Madam Lenormand buvo Imperatoriaus Napoleono žmonos Žozefinos asmeninė būrėja, ji pranašavo daugelio Napoleono eros diduomenės likimus, taip pat ir paties Napoleono.

Nors pastaraisiais metais atsirado daug naujų darbo su Lenormand kortomis stilių ir interpretavimo metodų, aš kalbėsiu apie tradicinį Lenormand būrimo stilių.

Taigi kuo ypatingą ši nedidutė kortų kaladė?

14 priežasčių pasirinkti Lenormand kaladę

 1. Kortų paveikslėliai ir yra labai paprasti ir visiems pažįstami, pavyzdžiui Šuo, Žuvys, Namas, Dobilas, Širdis. Jų reikšmės akivaizdžios net žmogui pirmąsyk paėmusiam šias kortas į rankas.
 2. Lenormand kaladė pirmąsyk buvo išspausdinta 1846 metais, būtent kaip būrimo kaladė, su instrukcija ir reikšmėmis, kurios paremtos kavos tirščių bei sapnų simbolių reikšmėmis.
 3. Nuo 20 amžiaus pabaigos pradinės reikšmės buvo išplėstos ir pritaikytos šiuolaikiniam gyvenimui. Nors yra nedidelių variacijų, tačiau tradiciniu stiliumi dirbanti būrėja gali nesunkiai suprasti kitos būrėjos interpretacija, net jei viena jų mokėsi Lenormand Vokietijoje, o kita Prancūzijoje.
 4. Lenomand kortų interpretacijos yra itin tikslios, konkrečios, tiesmukos ir svarbiausia šiuolaikiškos. Atsakymai paprasti, aiškūs ir suprantami šiuolaikiniam žmogui, neapipinti sudėtinga ezoterine simbolika ar terminologija.
 5. Kortos interpretuojamos ne tiek kaip simboliai, kiek kaip ženklai. Kortos turi konkretų ir siaurą reikšmių spektrą, kuris nepalieka dviprasmybių interpretuojant išdėstymą.
 6. Intuicija vaidina svarbią rolę interpretuojant šias kortas, tačiau intuicija veikia ant tvirto žinių ir patirties pagrindo.
 7. Nors kelios Lenormand kaladės kortos panašios į Taro (Bokštas, Mėnulis, Žvaigždės, Saulė), tačiau turi labai skirtingas reikšmes.
 8. Svarbiausiame ir galima sakyti standartiniame Didžiajame Išdėstyme dalyvauja visos 36 kaladės kortos. Šis išdėstymas parodo bendrą paveikslą. Šiuolaikiniai mažesni išdėstymai suteikia siauresnes situacijos apžvalgas, trumpus konkrečius atsakymus.
 9. Interpretuojant išdėstymą reikšmė kyla ne iš atskirų kortų, o iš jų kombinacijų. Pavyzdžiui Namas+Knyga gali būti mokykla ar biblioteka (žinių ar paslapčių namai). Kortos skaitomos poromis ar ilgesnėmis sekomis ir kombinacijomis.
 10. Lenormand kortos puikiai atsako Taip-ar-Ne klausimus, apibūdina praeitį ir dabartinę situaciją, padeda rasti pamestus daiktus, apibūdina žmogų ir jų būsenas, taip pat gali nustatyt laiką.
 11. Kortos lengvai pritaikomos šiuolaikiniam gyvenimui, jei tik nesuardoma bendra sistema. Pavyzdžiui Žvaigždės (tradicinės reikšmės žinomumas ir technologija) gali reikšti internetą, o kartu su Parku (vieša vieta, erdvė) atstovaus socialinius tinklus, kaip Facebookas. Pridėkime į kombinaciją Paukščius (viena iš reikšmių yra komunikacija) ir gausime Twitter.
 12. Siekiant ištobulinti savo įgūdžius su Lenormand būtina išmokti pagrindines kortų reikšmes ir praktikuotis interpretuoti kombinacijas.
 13. Lenormand kortos kelia paprastumo įspūdį, tačiau tai pakankamai gili ir daugiasluoksnė sistema. Gali įsisavinti pagrindus per savaitgalio seminarą, tačiau prireiks keleto metų interpretavimo įgūdžiams ištobulinti, įvaldyti įvairioms interpretavimo metodikoms, kaip laiko prognozavimas ir išmokti skaityti informaciją visais lygmenimis – buitiniu, psichologiniu, dvasiniu ir kt.
 14. Galima kombinuoti Lenormand su Taro ar kitomis mantinėmis sistemomis išnaudojant kiekvienos pranašumus ir stipriąsias puses. Pavyzdžiui lenormand puikiai apibūdina istorijos ar filmo siužetą, o Taro sugeba giliai atskleisti temą, asmenybės vidinį konfliktą ir motyvaciją.

Comments

 1. Atsakyma gawau lb aisku,net nepaskaicius aprarymu,interpretawau lb tiksliai. Aciu jums kad esate
  Man labai patinka lenormand kortos,noriu be galo nusipirkt tik niekur negaunu ,net el parduotuwese.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.