Informacijos įrašymas arba kas nutiko Pelių kortai

23-PelesAnksčiau sakydavau jog kortos tėra popieriaus gabalėliai su paveikslėliais, jokios galios ir netgi jokios informacijos ir poveikio pačios savaime jos neneša. Maniau, kad reikšmę joms suteikia stebėtojas kurį paveikia ne pati korta ir jos piešinėlis, o tai, ką jam asmeniškai reiškia tas paveiksliukas, kokią informaciją ir emocinį jos vertinimą savyje turi pats žmogus. Tai atitinka naujausias kvantinės fizikos teorijas, kad realybę nulemia ją stebintysis arba pats stebėjimo faktas.

Nutiko juokingas dalykas privertęs mane permąstyti savo įsitikinimus. Gal viskas, ką pasakiau yra tiesa, bet ilgainiui nuolat stebėdama ir suteikdama reikšmę kiekvienai kortai įrašiau informaciją į materiją. t.y. kortos popierių. O gal simbolis ir pats savaime turi reikšmę nepriklausomai nuo stebinčio ar nestebinčio žmogaus.

O nutiko štai kas. Vėlai vakare dirbau prie Didžiojo Lenormand išdėstymo (iš visų 36 kortų), baigusi nusprendžiau, kad norėsiu jį peržvelgti dar kartelį ryte, šviežia galva ir palikau kortas ant darbo stalo. Aš turiu siamo katę, kuri iki šiol, per beveik keturis savo gyvenimo metus nėra lietusi kortų nuo mano stalo. Bet atėjusi ryte radau išdėstymą truputį sujauktą, kortos buvo nežymiai pajudintos viename išdėstymo kampe ir jas pataisiusi pastebėjau, kad trūksta vienos kortos. Ant grindų apgriaužtą radau vieną kortą.

Spėkite, ką gi sumedžiojo mano katė? O gi Pelių kortą 😀 Juokais leipo visa šeimyna. Tikiuosi gautos teigiamos emocijos ir vitaminas c verti to, kad teks įsigyti naują kaladę.

Kaip jums atrodo, kodėl iš visų 36 kortų (na gerai, sakykime iš 9 artimiausios stalo kraštui eilutės) mano katytė pasirinko būtent Pelės kortą – atsitiktinumas, informacijos įrašymas ar nepriklausomai nuo žmogaus egzistuojanti simbolio reikšmė? O gal pradinė teorija puikiai veikia ir katė Pelių kortą pasirinko nes ji taip pat gali būti laikoma stebėtoja turinčia savo intelektualinį ir emocinį pelės simbolio vertinimą ir sugeba jį atpažinti ant popieriaus?

Lauksiu komentarų.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.