Dienos prognozė – Knyga, Parkas ir Vaikas

Išsitraukiau sau 3 Lenormand kortas glaustai dienos prognozei. Net juokinga pasidarė, kad dalis prognozės realizavosi realiu laiku. Aš ištraukiau 26 Knygą, 20 Parką ir 13 Vaiką.

26-Knyga 20-Parkas 13-Vaikas

Knygos ir Parko kombinacija gali reikšti paskaitą, klasę, dirbtuvę, seminarą. Prieš traukiant kortas kaip tik klausiausi paskaitų įrašų ir planavau pagal jas pasipraktikuoti (mane labai sudomino rastas aiškiaregystės labinimo pratimas). Vienos paskaitos įrašas tebegrojo fone, nors aš jau nebesiklausiau jos.

Antra kombinacija Parkas ir Vaikas galėtų vaizduoti vaikų žaidimų aikštelę. Kol kas mano sūnelis saldžiai miega pietų miegelį, bet sąsaja tarp mano studijų, knygų ir apskritai darbo bei vaikų žaidimo aikštelės nėra nelogiška. Tiesiog turime du kambarius – miegamąjį ir šį „dienos ir darbo kambarį”, čia ir mano darbo zona ir vaiko žaidimų zona. Gerai, kad visumoje namai didesni ir vyras vaiką gali išsivesti pažaisti ir kitur, kai man reikia susikaupti darbui. Bet gal šiandien man teks labiau dalintis erdve su sūneliu.

Jei susieti ir Knygą su Vaiku, tai galėtų būti naujos studijos, kursai, naujos žinios, kažko atsivėrimas, atsiskleidimas, nes po Knygos eina atviros erdvės (26 Parkas) ir nekaltumo, atvirumo (13 Vaikas) kortos. Ką gi įdomios naujos informacijos šiandien jau sužinojau ir tai skatina mane paėjėti tam tikra kryptimi, taip pat esu labai užsidegusi vėl pradėti dirbti prie Lenormand studijų grupės projekto, bet čia ne šios dienos planas, šiandien esu susiplanavusi parašyti medžiagą naujam būrimui Taroskopų svetainei.

Praktiškai viskas, ką planavau šiai dienai ir apie ką sukasi mano mintys bei ko galiu tikėtis pagal savo gyvenimo būdą puikiai atsispindi dienos kortose. Jei bus naujų įžvalgų, ar netikėtų įvykių, parašysiu apie juos vėliau. Jei kas nors turite dar kokių įžvalgų dėl šios kombinacijos – rašykite komentaruose, aš būtinai parašysiu atsiliepimą ar jūsų spėjimai pasitvirtins.

Papildymas kitą dieną

Sėkmingai užbaigiau rašyti tekstus (26 Knyga) apie Taro kortas ir vėlai vakare spėjau viską sudėti į svetainę ir paskelbti viešai (20 Parkas) naująjį (13 Vaikas) automatinį būrimą. Nors iš vienos pusės tai buvo projekto (26 Knyga) užbaigimas, tačiau iš kitos pusės svetainėje atsirado naujas būrimas (13 Vaikas), tad gal ir teisinga jog krito 13 Vaiko, o ne Karsto korta, ypač po 20 Parko, kuris rodo viešumą, paskelbimą visiems.

Comments

 1. laima

  labai patinka jusu puslapis apie kortas as siomis kortomis duomuosi

  1. Madam Lina

   Dėkui Laima, smagu jog jums čia patinka, tikiuosi būsite dažna lankytoja. Jei domina Lenormand kortos kviečiu registruotis į forumą ar tiesiai į studijų grupę ir bendrai gilintis į jų subtilybes 🙂

 2. Janina

  Man labai patinka pas jūsų lankytis paskaityti straipsnius.Turėčiau daug klausimų gaila negaliu šiuo metu sau leisti išleist pinigų,esu labai finansiškai suvaržyta.Su pagarba Janina

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.