Dienos korta – Šuo

18-SuoTie, kas yra šalia užklupus sunkumams, verti būti šalia ir kai aplanko džiaugsmas.

Šuo yra draugystės simbolis, tad šiandien nusimato bendravimas su draugais. Jei prireiks – ginkite tai, kas jums svarbu ir tuos, kurie jums brangūs. Galite patirti nedidelių keblumų, tačiau sulauksite draugiškos pagalbos ir viskas išsispręs. Geras draugas ar draugė padės aiškiau suvokti situaciją ir rasti išeitį ar priimti sprendimą. Pasikliaukite savo instinktais.

Comments

 1. Birutėi

  taip,geriausi draugai namuose ir Dievas danguje ir visur mumyse..

 2. Laimingu Naujuju Metu*****
  Tai Nesibaigianciu Svajoniu Metai*****Linkiu Jums Is sirdies uz Nuostabu Burima*****Aciu uz Nuostabia Svetaine*****
  Noreciau paprasyti Jusu pagalbos ,kad mano namas isliktu su manimi,juk as juos per daug Myliu,kad jie butu atimti is manes teisme 24/01/2017 uz neapmoketa nuoma nuo 18/09/2016.Siuo metu tai viskas ka as turiu.Mano Namai- Mano Tvirtove,juk be Namu taip negerai******
  Su Pagarba
  Jurgita Pirinauskas

  1. Madam Lina

   Sveika Jurgita, užjaučiu dėl sunkios situacijos, mes visi labai prisirišame prie namų, bet net magija veikia su natūraliais fizinio gyvenimo dėsniais, o ne juos panaikindama, tad būtų neracionalu tikėtis jog galima bus toliau naudotis turtu nebemokant už jį nuomos, juk tai būtų kaip ir vagystė. Problemą spręsti reikėtų iš kitos pusės – alinant vidinius blokus gerovei, ribojančius įsitikinimus, atveriant „sėkmės ir gerovės kanalus”. Su šituo galite kreiptis, bet tik jei pati esate išties pasirengusi keistis ir skirti pakankamai laiko tiems pokyčiams įvykti, tai tikrai ne paskutinės dienos prie eismą išeitis.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.