Dienos korta – Paukščiai

12-PauksciaiPaukštis vienoje vietoje užsibūna labai trumpai, tad šios dienos situacijos taip pat trumpalaikės.

Ši diena bus kupina jaudulio, smulkių rūpesčių ir sumaišties, tačiau visa tai laikina. Atrodys jog jūsų situacija keičiasi, tačiau dienos įvykiai mažareikšmiai ir greičiausiai neturės įtakos ilgalaikei perspektyvai, neteikite jiems per daug reikšmės. Nusiteikite chaosui – idėjų, žinučių, skambučių ir kontaktų gausai, smulkiems nesklandumams ir stresui. Pasistenkite užmegzti kontaktų su žmonėmis, patenkinkite savo smalsumą, ieškokite naujos informacijos, ji jums pravers. Galima trumpa kelionė ar išvyka.

Comments

 1. zanukss

  Tinkle Dienos korta – Paukščiai ir man iskrito dienos korta Pauksciai…….skaitau ir matau visai nesutampa ….ta pati korta o parasymas skiriasi….gal jus nebemeluokit jai jau sudarot viska tai bent apsiziurekit …

  1. Madam Lina

   Kas per siauras mąstymas manyti jog egzistuoja tik viena galima interpretacija. Kieno tuomet interpretaciją liepsite visiems kopijuoti/plagijuoti tarsi bibliją? Mano parašytos reikšmės yra ne fantazijos vaisius, jos remiasi kortų pažinimu ir yra gerai apgalvotos, tačiau visuomet yra vietos kiek kitokiai žodžių formuluotei ar kitokiam supratimui, nes kiekvienas pasaulį matome per savo filtrus ir kiekvienas tą pačią kortą galime patirti truputį skirtingai. Tai normalu. Tikiuosi jūs pati kortomis neburiate.. kategoriškai mąstantys ir bendraujantys žmonės tokioje darbo srityje pridaro baisios žalos, traumuoja klientus.

 2. pastebėjimas

  Tikrai labai negražu ir neetiška. Lina puikiai išmano ką daro. Aš perskaičiau dienos aprašymą dienai pasibaigus ir pasiteisino 100 proc.

  1. Madam Lina

   Čia net ne interpretacijos tikslume esmė, visų požiūriai kažkuo teisingi. Gal jums mano aprašymas tiko ir buvo aiškus, kažkam gal bus aiškesnis ir geriau atspindės jų dieną kieno nors kito interpretacija ir tekstas. Reikšmės tos pačios, bet interpretacijos tai autorinis darbas, mes ir negalime vieni kitų darbo persirašinėti. Ateiti ir kategoriškai pareikšti jog kažkas meluoja tiesiog nei šia nei tas…

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.