Dienos korta – Karstas

08-KarstasUžbaikite ir paleiskite tai, kas jau atgyveno savo laiką ir padarykite vietos naujiems dalykams.

Šiandien svarbu atlikti darbus iki galo (net nemalonius) ir sudėti visus taškus. Gali pasibaigti kažkokia situacija ar santykiai. Nors pabaiga skausminga, tačiau ji reikalinga ir atveria galimybę ateiti kažkam naujam. Palikite savo problemą praeityje ir nors šiuo metu nelengva – žvelkite į ateitį. Karstas simbolizuoja stiprų išgąstį, tad gali nutikti kažkas nemalonaus, galite kažko netekti. Tačiau nereikia dramatizuoti, tai ne pasaulio pabaiga ir ne fizinė mirtis.

Comments

 1. Pasitvirtino. Buvo skausmingas santykių aiškinimasis.Bet tiesiog privalėjau pasakyti viską , kas ilgai gulėjo ant širdies. Dabar jaučiuosi lengviau.

  1. Madam Lina

   Džiugu girdėti, pas mane taip pat lyg tai viskas gerai, kaip įprasta, bet tuo pačiu gavau neraminančios informacijos… tikiuosi tai nereiškia jog reikia rimtai išsigąsti.

 2. GAILUTE

  LABAI SUNKU NEZINAU KUO IMTIS NEGALIU GYVENT BE ZMOGAUS JAU METUS KANKINUOSI

   1. Madam Lina

    Tai visiems bendra dienos korta, apskritai šios dienos energetika/pamoka

  1. Ala

   Užjaučiu.pažįstama situacija.reiktų bandyti veikti kitaip.žinoma labiau pasitikėt savim.pradėt labiau mylėt save.ir gyvenimas pradės mylėti tave…taip yra…laikas gydo žaizdas.mokomės deja tik iš savo klaidų…

 3. Birutė

  man gimtadieninės nuotaikos,o jūs tai karstus rodot,tai visokias peles,geriau pasveikintumėte,negadinę nuotaikos…

  1. Madam Lina

   Apgailestauju, kad taip nesmagiai sutapo, nors vargu ar apskritai yra metuose diena, kai Pelių ir Karsto kortos būtų laukiamos, nebent kartu ir būtent tokia seka, kas reiškia rūpesčių pabaigą 🙂

  2. Ramune

   Gimtadienis – puiki proga naujai pradziai! Karstas – mirtis tam kas jau atgyveno ir nebeturi prasmes, taigi, zvelkite pozityviai 🙂 Su Gimtadieniu!!!!

 4. Laumė

  Kaip sutapo! Kaip tik šiandien ta diena, kai turiu priimti ryžtingą žingsnį ir išeiti iš darbo, kuriame nemoka sąžiningai uždirbtų pinigėlių.

  Duok Dieve,kad viskas gerai susiklostytų.

 5. Bitė

  Buvom škaplierinės atlaiduose,ten priėmėme kai tuokėmės bažnytinė santuoką,visko buvo,visko yra,bet mesti viską-ne,tai ne man..

 6. Ernesta

  Viskas taip ir yra!tik idomu kiek dar nervu siandiena kainuos ir kaip viskas issispres. Taip taikliai parasyta ir apibudina mano situacija!

 7. Aura

  Is dalies pasitvirtino, bet man idomu kaip ismest dienos korta, nes pati praktikuojuosi lenormand kortomis, ir sekasi neblogai, bet knygoj neparodo apie dienos korta.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.