Dienos korta – Kalnas

21-KalnasTik tas, kuris yra įkopęs į kalną, žino ko vertas vaizdas nuo viršūnės ir laisvė.

Šiandien jus kažkas slegia. Atrodys tarsi viskas jūsų gyvenime sustojo ar net įstrigo, neįveikiama kliūtis užstojo kelią į priekį. Laikykite tai iššūkiu ir objektyviai įvertinkite situaciją ar žmogų dėl kurio kilo problema. Neužmerkite akių prieš faktus ir iškilusią kliūtį, nuo to jie niekur nedings, o jūs prarasite vertingą laiką. Verčiau sukaupkite visas jėgas bei drąsą ir įkopkite į šį kalną.

Comments

 1. Birutė

  kopiu į kalną su kryžium rankose…,tokį komentarą rašau pirmą kartą

 2. Kestutis

  Taip siandien ta diena . pasiziuret is savo minciu gyvenimo rezultatu kalna. Is jo virsunes .
  Gana sau meluoti.
  Sutinku.

 3. Lina

  Šiandien aš tikrai turėjau įveikti didelį kalną. Situacija atrodė netgi beviltiška, tačiau pastangų dėka, atrodo, pavyko susitvarkyti… 🙂

 4. bitė

  man beveik kiekvieną dieną reikia kopti į kalną,bet nenusimenu ..

 5. Viktorija

  Lina, ar galėtumėte pasidalinti įžvalga, ką reiškia kalnas kombinacijoje su raktu ir kryžiumi (kas jau savaime man atrodo net ne kalnas, o visas sproginėjantis gyvenimo ugnikalnis..)? Lengva nebus, bet juk įveikiama?

  1. Madam Lina

   Sveika Viktorija, nelabai galiu interpretuoti kai neparašėte nei klausomo nei tikslios kortų sekos. Bet nesakyčiau jog tai ugnikalnis, greičiau labai sunki ir ilgalaikė našta, o Raktas prideda jausmą jog tai likimo skirta, jos reikia imtis ar ryžtis tokiam išbandymui. Raktas, Kryžius, abi į lemtį, karmą sufleruojančios kortos, juk siela norėdama išmokti tam tikrų savybių gali pasirinkti net ir visą gyvenimą praleisti su kažkokiais sunkumais, ilgai nešti kažkokį kryžių, nes iš tiesų išsiugdyti savybę, kuri liks sieloje vargu ar įmanoma greitai ar lengvai.

 6. bitė

  šiandien tikrai niekas neslegia,jaučiuosi gerai,tiesiog puikiai..ir jums to linkiu.Su artėjančiomis Kalėdomis…

  1. Madam Lina

   Dėkui Bite, jus taip pat su artėjančiomis šventėmis 🙂 Manęs gal slėgti neslegia, tačiau jaučiuosi lyg stovėčiau didelio kalno papėdėje ir žiūrėčiau į viršūnę, kurią būtina pasiekti per labai trumpą laiką. Didelį iššūkį šiandien turiu ir kalną darbo 🙂

 7. vilma

  nežinau ar ikopsiu, ar pavyks.. laikas tarsi sustojo. sunku. noriu atrasti stiprybės savyje.

 8. RAMUNE

  Kopiu į tą kalną ir džiaugiuosi nes iškrito knyga Mėnulis ir Saulė tai suprantu įveiksiu visus troškimus kurių siekiu😊

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.