Norėdami su manimi susisiekti dėl pasiūlymų svetainei, reklamos, interviu ar kitu klausimu užpildykite žemiau esančią kontaktų formą.

Duomenys paslaugų apmokėjimui

Užsisakę tam tikrą paslaugą turėtumėte gauti elektroninį laišką su apmokėjimo sąlygomis. Jei laiško negavote (jei jūsų emailas yra yahoo.co.uk) pavedimą galite atlikti žemiau nurodytais būdais. Veikla vykdoma Linos Balsės vardu, todėl visi apmokėjimai priimami į Linos Balsės banko sąskaitas.

Banko pavedimu – SEB:

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT517044060007904583
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakomą paslaugą
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Banko pavedimu – Swedbank:

Gavėjas: Lina Balsė
Bankas: Swedbank
Sąskaitos numeris: LT197300010072311371
Mokėjimo paskirtis: nurodykite užsakomą paslaugą
Tarptautiniams pervedimams banko kodas 73000
SWIFT kodas yra HABA LT 22

Apmokėjimas per PayPal:

Užsakytas paslaugas galite apmokėti ir per PayPal saugių atsiskaitymų sistemą. jei patys turite PayPal sąskaitą, arba turėdami tik kreditinę kortelę. Jei turite PayPal sąskaitą apmokėjimą siųskite į e-mail adresą praktinemagija@gmail.com, o jei sąskaitos neturite arba nemokate siųsti apmokėjimų parašykite man į emailą ir atsiųsiu sąskaitą/nuorodą apmokėjimui.

Apmokėjimas Amazon dovanų čekiu:

Greitesnė apmokėjimo alternatyva gyvenantiems ne Europos Sąjungoje – parduotuvės www.amazon.co.uk dovanų čekiai. Išsiųskite čekį į Lina@taroskopai.lt e-mail adresą Linai Balsei. Ant kupono nurodykite savo vardą bei pavardę ir labai atidžiai užrašykite savo elektroninį paštą.

Susisiekti su Lina

Jūsų vardas (būtina)

Email (būtina)

Tema

Žinutė